O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O NÁS

Pýtate sa, kde môžete jednoducho a pohodlne nakupovať nábytok a bytové doplnky online? Hľadáte inšpiráciu, aby ste zo svojho domova urobili atraktívne miesto, kde sa všetci cítia príjemne? Potom ste na správnom mieste - s nami v online obchode Guut!

 

Spoločnosť Guut s. r. o. je mladou a neustále sa rozvíjajúcou obchodnou spoločnosťou, ktorej hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov. Založenie firmy bolo dôsledkom dlhodobého pôsobenia na trhu s nábytkom a bytovými doplnkami, kde sme získali skúsenosti potrebné pre získanie najideálnejšej kombinácie kvality a čo najvýhodnejšej ceny. Urobíme všetko pre spokojnosť zákazníkov.  

 

Našou hlavnou prioritou je byť čo najúprimnejší  a najférovejší vo vzťahu k zákazníkovi a dokázať mu ponúknuť to najvýhodnejšie za tú najlepšiu cenu na trhu ako aj ten najkvalitnejší servis a profesionálny, no zároveň ľudský prístup.

Nebudeme zavádzať našich zákazníkov extrémnymi zľavami z takzvaných virtuálnych cien, ako to vo veľa prípadoch robí konkurencia, ktorá tieto virtuálne ceny označuje ako napríklad „odporúčané ceny“, pripadne „výrobcom nezáväzne odporúčané ceny“, alebo len ako „pôvodná cena“. 

U nás nenájdete umelo a klamlivo nafúknuté zľavy.  Naše zľavy budú reálne a hlavne z normálnych predajných cien.

 

Druhou prioritou je intenzívna komunikácia so zákazníkom, v súvislosti s rozširovaním portfólia sortimentu.  Budeme radi, ak budete súčasťou pri tvorbe sortimentu a to hlavne pripomienkovaním a zasielaním návrhov. Po celý čas hľadáme tie najzaujímavejšie produkty. Začínali sme drobným nábytkom a bytovými doplnkami ako sú napríklad kreslá, taburety, kozmetické stolíky, zrkadlá, rôzne druhy osvetlenia, botníky, obrazy, kancelárske kreslá, stoly,... No stále pokračujeme v hľadaní toho najzaujímavejšieho tovaru do vašej domácnosti, prípadne záhrady. Dávame aj na vaše rady a postupne sme zaradili do sortimentu aj doplnky do záhrady, ohrievače, vianočné doplnky. Pre športového nadšenca máme v ponuke bežecké pásy, posilňovacie stroje, činky, boxovacie vrece a pre milovníkov zvierat máme škrabacie domy pre mačky, prepravné boxy. 

 

 

Ďalšou témou, ktorej sa konkurencia častokrát vyhýba, sú samotné reklamácie.  Dôsledným a zodpovedným výberom dodávateľov sa ich budeme snažiť maximálne eliminovať, no ak náhodou vzniknú, budeme to brať ako druhú šancu k získaniu si dôvery zákazníka.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia