Garancia najlepšej ceny

Kategórie
 
 
 
 
 

Garancia najlepšej ceny

Postup pre uplatnenie si garancie najlepšej ceny

- Pred nákupom: zašlite nám odkaz na stránku produktu s lepšou cenovou ponukou u ľubovoľnej konkurencie a počkajte na našu odpoveď. Naši operátori Vás budú kontaktovať a cenu dorovnajú. Pozor: Lepšiu cenu nie je možné pri objednávke kombinovať so zľavovými kupónmi. 

- Po nákupe: Vieme, ako to zamrzí, keď si kúpite tovar a o pár dní sa tento produkt objaví v ešte lepšej cene. A preto ponúkame možnosť do 30 dní po nákupe vo www.guut.sk uplatniť si našu garanciu najlepšej ceny. Ak nájdete lepšiu ponuku na produkt, ktorý už máte zakúpený, alebo bola cena tohto produktu na našom e-shope znížená, máte nárok na kupón v hodnote rozdielu pôvodnej ceny a zníženej ceny produktu.

 

V akom prípade si nemôžem uplatniť túto garanciu? 

- ak konkurenčná ponuka nie je permanentná cena, ale iba limitovaná ponuka (výpredajové akcie, prípadne iné špeciálne ceny)                                                                                                                                                             

- ak sa konkurenčná ponuka odvoláva na tovar, ktorý bol otvorený a vrátený, opravený alebo má známky užívania alebo poškodenia, zánovný, alebo akýkoľvek iný stav tovaru, odlišujúci sa od nového a neotvoreného tovaru.

- ak bola požiadavka podaná po 30-dňovej lehote.

- ak je lepšia cena zo strany konkurenta výsledkom použitia zľavového kupónu 

- ak aj napriek nižšej hodnote produktu u konkurencii  je celková suma za rovnakú službu vyššia. Napríklad ak cena produktu a cena dopravy je u konkurencie vyššia ako naša cena produktu a dopravy.   Garantujeme lepšiu cenu výrobku s cenou dopravy ako má konkurencia (ceny dopravy su rôzne a férovosť z našej strany spočíva, že si umelovo nenavyšujeme dopravu a cenu zákaznikovi na oko prezentujeme výhodnejšiu. Dôležitá je pre nás vaša konečná suma.

 

Ako mám postupovať v prípade, keď som si zakúpil tovar a o niekoľko dní neskôr bol tovar v Guut zľavnený?

Pokiaľ je akciová cena ponúkaná priamo na e-shope nižšia, než za akú ste si tovar u nás zakúpili,  máte možnosť požiadať o zľavový kupón, ktorým si cenový rozdiel uplatníte pri ďalšom nákupe.  

Cenová garancia sa nevzťahuje na zľavnenú sumu, ktorá je výsledkom uplatnenia ďalšieho zľavového kupónu v e-shope Guut. To znamená, že jednotlivé zľavové kupóny nie je možné navzájom kombinovať.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia