Vrátenie tovaru do 45 dní, bez udania dôvodu

Kategórie
 
 
 
 
 

Vrátenie tovaru do 45 dní, bez udania dôvodu

Neriskujte, keď nemusíte

Bojíte sa pri nákupe na internete, že nebudete s tovarom spokojní? Trápia vás otázky, čo následne s tovarom, keď už ho máte zaplatený a doma? Nechcete sa zbytočne a okamžite stresovať s vrátením, aby ste náhodou nepremeškali zákonom stanovenú lehotu 14 dní?  

S nami sa báť nemusíte. Rozhodli sme sa, dať vám čas na rozmyslenie. Dňom dodania zakúpeného tovaru získavate celkom 45 dní. Pokiaľ sa v tomto čase rozhodnete, že tovar nechcete, jednoducho nám ho vrátite bez udania dôvodu a my vám pošleme vaše peniaze späť. Spolupráca s nami je otvorená a bez rizika. 

 Jedinou našou podmienkou je, aby bolo možné tovar naspäť originálne zabaliť. Tovar nesmie javiť známky poškodenia, či opotrebenia.  

Postup pri uplatnení:   

•    Vyplňte „Formulár pre vrátenie tovaru”. Môžete tiež vyplniť a poslať "Formulár odstúpenia od zmluvy" alebo akékoľvek iné jednoznačné vyhlásenie o odstúpení od zmluvy, aj elektronickou formou.  
•    Klient zodpovedá za prípadné zníženie hodnoty tovaru v súlade s obchodnými podmienkami www.guut.sk a právnymi predpismi. Budeme vďační, ak nám tovar vrátite v originálnom balení od výrobcu.
•    Budeme vďační, ak do balíka s vráteným tovarom priložíte originál faktúry, kópiu faktúry alebo doklad o zaplatení, uľahčí nám to spracovanie vrátenia tovaru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia