Kategórie
 
 
 
 
 

Pro Mechanic montážny stojan na bicykle

Kód produktu:2305-22-01
Výrobca: Guut 2305
Stojan na opravu bicyklov Pro Mechanic s držiakom na náradie. Ľahký a prenosný SBR02B Rozmery výrobku: 141,5 x 113 -193 x 141,5 cm (Š x V x H) - hmotnosť: 6,5 kg
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom - Informujte sa prosim!
Vaša cena: 69,90 €

Teleskopický stojan na údržbu bicyklov. 

Opravárenský a montážny stojan na bicykle umožňuje jednoduchú a pohodlnú opravu bicykla!
Prečo by ste si mali zvoliť náš opravárenský stojan?
- Robustná konštrukcia a odolný materiál - Ľahko zložiteľný na prepravu a skladovanie - Svorka na rameno sa otočí o 360 ° pre ľahký prístup k akejkoľvek časti bicykla - Svorka potiahnutá plastom na ochranu bicykla pred poškriabaním -Nastaviteľná fixácia riadidiel na uchytenie predného kolesa - magnet v strede police na náradie na uloženie malých častí a skrutiek

Bezpečnosť a bezpečnosť pri bezpečnom používaní bola testovaná spoločnosťou TÜV Rheinland:
Nosnosť je 30 kg. Vďaka nastaviteľnému rozsahu upínania od 25 do 50 mm je stojan vhodný pre bežné bicykle. Plastová svorka môže dobre chrániť bicykel. Štyri nohy s predvŕtanými otvormi, ktoré je možné ukotviť k podlahe, poskytujú dobrú stabilitu a pri opravách sa môžu vyhnúť nepríjemnostiam.

Mnoho možností nastavenia pre rôzne potreby:
Pomocou otočnej svorky o 360 ° môžete bicykel pripevniť podľa potreby, aby ste mali všetky diely na dosah.  Pomocou otočného gombíka a západky môžete individuálne nastaviť výšku svorky alebo teleskopu tak, aby ste mohli bicykel opraviť preferovaným spôsobom.

Praktické použitie:
Odnímateľný zásobník na náradie má pre vaše náradie je veľmi praktickým doplnkom. Integrovaný magnetický priestor môže držať malé časti na mieste. Voľný držiak riadidiel môže bicykel upevniť ešte stabilnejšie, aby sa predišlo vibráciám predného kolesa, veľmi praktické! Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete po zložení ľahko umiestniť do svojho auta alebo do rohu garáže. 
Podrobnosti o produkte:

Farba: čierny rám, modré plastové diely -

Materiál: železné rúry, plastové diely -

Rozmery výrobku: 141,5 x 113 -193 x 141,5 cm (Š x V x H) -

hmotnosť: 6,5 kg
 

 Pri opravách alebo montáži nepohybujte 4 spodnými nohami.

Konštrukcia - opravárenský stojan vyrobený z vysoko kvalitných železných rúr je robustný, stabilný a odolný až do 30 kg. Bezpečnosť bola skontrolovaná spoločnosťou TÜV Rheinland v súlade s § 20-22 ProdSG. (Protokol o teste: 0154237535a001, držiteľ osvedčenia: dodávateľ)
Otočná svorka 360 ° - Vďaka otočnej svorke 360 ​​° montážneho stojana je každá časť bicykla ľahko prístupná. Svorka potiahnutá plastom môže tiež chrániť bicykel pred poškriabaním
Univerzálny stojan na bicykel - Nastaviteľná svorka robí stojan vhodným pre rôzne priemery rúrok (25-40 mm); Vďaka teleskopu, ktorý je výškovo nastaviteľný od 108 do 188 cm, je možné všetky časti spracovať bez ohybu. 
Skladacie a prenosné - profesionálny mechanický stojan na opravu bicyklov s robustnou konštrukciou a nastaviteľnými lakťovými opierkami je univerzálny; Vďaka skladaciemu dizajnu je mimoriadne ľahké prenášať alebo skladovať, aby sa šetrilo miesto
S držiakom na náradie a držiakom na riadidlá - vďaka držiaku na náradie sa podstatne zjednoduší oprava alebo montáž. Uprostred je magnet, ktorý drží malé skrutky. 

Popis produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia