Kategórie
 
 
 
 
 

Šperkovnica Doris XXL JBC217

Kód produktu:2305-18-13
Výrobca: Guut 2305
Šperkovnica Doris XXL JBC217 Rozmery: 30 x 25 x 22 cm (Š x V x H)
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom - Informujte sa prosim!
Vaša cena: 89,90 €

Táto luxusná, elegantná šperkovnica je tou najlepšou alternatívou pre všetky vaše šperky.  Táto unikátna šperkovnica je vhodná na uloženie vašich cenností a spoľahlivo ich ochráni pred prachom, poškriabaním či postrácaním. 

 

1. Vysoko kvalitné spracovanie -

 

Táto šperkovnica je vyrobená z MDF dosiek a potiahnutá syntetickou kožou. Je stabilná a odolná. Podšívka je z kvalitného zamatu, je jemná a chráni vaše šperky. Rozmery: 30 x 25 x 22 cm (Š x V x H)

2. Funkčné a praktické rozdelenie -

 

Krabica s 5 úrovňami, ktorá je rozdelená na malé alebo veľké priehradky, ponúka dostatok miesta pre rôzne klenoty. Obidve bočné časti sa dajú otvoriť aj zvonka a každá je vybavená 4 háčikmi pre 4 náhrdelníky. Prstene, náramky, hodinky a oveľa viac si nájdu svoje miesto v krabici. 

 

3. Plní svoju prácu dokonale -

 

Chráni vaše šperky pred prachom a poškriabaním. Všetko je na svojom mieste a vždy na dosah. Veko môže byť pomocou mechaniky zaistené zámkou. K dispozícii sú 2 kľúče.  

 

4. Klasický dizajn -

 

Čierna farba, béžová podšívka, zaujme svojou eleganciou. So zrkadlom vo veku vyzerá táto šperkovnica nielen pekne a elegantne, ale tiež vám pomáha mať prekľad o vašich šperkov.  Vysoká kvalita-  všetky detaily sú prepracované do detailov. Krásny vzhľad z imitácie kože dáva šperkovnici jednoduchý, elegantný štýl. 

Popis produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia